perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gisht në norvegjisht

Fjalë: gisht (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (2): finger, tå
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze gisht, gisht në norvegjisht, finger në shqip
gisht në norvegjisht