perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjarpër në norvegjisht

Fjalë: gjarpër (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (5): orm, slang, slange, hoggorm, huggorm
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze gjarpër, gjarpër në norvegjisht, orm në shqip
gjarpër në norvegjisht