perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjashtëdhjetë në norvegjisht

Fjalë: gjashtëdhjetë (numri i letrave: 13)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (1): seksti
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze gjashtëdhjetë, gjashtëdhjetë në norvegjisht, seksti në shqip
gjashtëdhjetë në norvegjisht