perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gju në norvegjisht

Fjalë: gju (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (2): albue, kne
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze gju, gju result, gju mail, gju logo, gju hisar result, gju hisar, gju në norvegjisht, albue në shqip
gju në norvegjisht

Fjalë të ngjashme

tunda man tog wiki meshkujt llafazan