perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjyshe në norvegjisht

Fjalë: gjyshe (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (5): bestemor, farmor, mormor, kake, tøs
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze gjyshe, qumili gjyshe, gjyshe te dua, gjyshe pronunciation, gjyshe mori gjyshe, gjyshe me mungon, gjyshe në norvegjisht, bestemor në shqip
gjyshe në norvegjisht

Fjalë të ngjashme

lajmi kryesor