perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjysmë në norvegjisht

Fjalë: gjysmë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (3): halv, halvdel, hælet
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze gjysmë, gjysmë në norvegjisht, halv në shqip
gjysmë në norvegjisht