perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gosti në norvegjisht

Fjalë: gosti (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (6): bankett, fest, forlystelse, kalas, svir, selskap
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze gosti, gosti v facebook, gosti utiska nedelje, gosti minsk, gosti meaning, gosti iz budushego movie, gosti në norvegjisht, bankett në shqip
gosti në norvegjisht