perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

grua në norvegjisht

Fjalë: grua (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (12): kvinne, feminin, kvinnelig, dame, kone, kvinnfolk, hunn, fru, frue, hustru, maka, viv
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze grua, grua torre, grua shtatzane ne enderr, grua portico, grua orquilla, grua in english, grua në norvegjisht, kvinne në shqip
grua në norvegjisht

Fjalë të ngjashme

kur shprehem semih viç