perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

grumbull në norvegjisht

Fjalë: grumbull (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (18): blokk, hindra, kloss, klots, kvarter, talje, binge, bunke, dynge, haug, høg, hop, påle, stapel, trave, stabel, bål, stank
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze grumbull, granbull xy, granbull weakness, granbull stats, granbull smogon xy, granbull smogon, grumbull në norvegjisht, blokk në shqip
grumbull në norvegjisht