perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

grup në norvegjisht

Fjalë: grup (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (16): flokk, gruppe, hop, klynge, samling, skare, skokk, stim, tropp, bunt, gjeng, sett, aggregat, band, lag, mannskap
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze grup, grup yorum, grup vitamin, grup servicii petroliere, grup piala dunia 2014, grup interesi, grup në norvegjisht, flokk në shqip
grup në norvegjisht