perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gumëzhin në norvegjisht

Fjalë: gumëzhin (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (9): brumme, klinge, single, skramla, skramle, summe, surra, surre, svirre
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze gumëzhin, gumëzhin në norvegjisht, brumme në shqip
gumëzhin në norvegjisht