perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

guximtar në norvegjisht

Fjalë: guximtar (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (10): modig, tapper, energisk, hardfør, heltemodig, kjekk, styv, mandig, djerv, dristig
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze guximtar, guximtar shqip, guximtar rushani gezuar, guximtar rushani, guximtar labenishti, filmi guximtar, guximtar në norvegjisht, modig në shqip
guximtar në norvegjisht