perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

hije në norvegjisht

Fjalë: hije (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (6): kupa, sjattering, skygge, mørke, tussmørke, uklarhet
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze hije, hike the gamer, hijet van, hijet qe mbeten pas, hijet for sale, hijet e nates, hije në norvegjisht, kupa në shqip
hije në norvegjisht