perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

hollë në norvegjisht

Fjalë: hollë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (21): fin, flat, pen, skjønn, skrinn, slank, smal, spenslig, spinkel, tunn, tynn, vakker, gles, grissen, rar, sjelden, søkt, mager, smekker, spenstig, slapp
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze hollë, hollë në norvegjisht, fin në shqip
hollë në norvegjisht