perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

hua në norvegjisht

Fjalë: hua (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (1): lån
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze hua, huashan, hua yu wee, hua wei, hua ting, hua mulan, hua në norvegjisht, lån në shqip
hua në norvegjisht