perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

huaj në norvegjisht

Fjalë: huaj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (2): låne, unne
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze huaj, hauz khas village, dhendri i huaj, huaj në norvegjisht, låne në shqip
huaj në norvegjisht

Fjalë të ngjashme

shall i punuar me shtiza