perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

humbas në norvegjisht

Fjalë: humbas (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (9): bomme, fortape, henrette, mista, miste, øde, tape, skumpa, tappa
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze humbas, humbas_locked, humbas ug, humbas snl, humbas ruc, humbas roskilde, humbas në norvegjisht, bomme në shqip
humbas në norvegjisht