perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

individual në norvegjisht

Fjalë: individual (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (12): enkelt, individuell, personlig, privat, ene, enkel, entall, separat, strødd, ugift, respektive, spesiell
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze individual, individual taxpayer identification number, individual tax rates, individual rights, individual retirement account, individual mandate, individual në norvegjisht, enkelt në shqip
individual në norvegjisht

Fjalë të ngjashme

lepur ne furre bisht abaya