perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

industri në norvegjisht

Fjalë: industri (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (3): industri, næringsliv, tungindustri
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze industri, industri rumahan, industri rumah tangga, industri newtown, industri manufaktur, industri kreatif, industri në norvegjisht, industri në shqip
industri në norvegjisht