perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

jo në norvegjisht

Fjalë: jo (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (7): ei, el, ikke, ingen, inne, nei, nek
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze jo, jojo, jo vetem mode, jo vetem kafe 2014, jo vetem kafe, jo vetem fjale, jo në norvegjisht, ei në shqip
jo në norvegjisht

Fjalë të ngjashme

besoj per ne patë de sardinha