perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kafe në norvegjisht

Fjalë: kafe (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (1): kaffe
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze kafe, kafe turke, kafe polis, kafe pa sheqer, kafe mulliri i vjeter, kafe me qumesht, kafe në norvegjisht, kaffe në shqip
kafe në norvegjisht