perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kafshoj në norvegjisht

Fjalë: kafshoj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (11): bite, gnage, gremme, hugga, knaske, mumsa, nafsa, nappa, bitt, hugg, stikk
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze kafshoj, kafshoj në norvegjisht, bite në shqip
kafshoj në norvegjisht