perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kalli në norvegjisht

Fjalë: kalli (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (1): aks
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze kalli, kali wikipedia, kali tu qi, kali ne enderr, kali linux tutorial, kali linux download, kalli në norvegjisht, aks në shqip
kalli në norvegjisht

Fjalë të ngjashme

adoptim promo code var france