perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kam në norvegjisht

Fjalë: kam (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (11): få, ha, speisa, spise, æsa, inneha, må, besitta, besitte, eie, inneholde
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze kam, kam zhurma ne vesh, kam tropoje, kam ra ndashni teksti, kam ra ndashni lyrics, kam ra ndashni, kam në norvegjisht, få në shqip
kam në norvegjisht

Fjalë të ngjashme

mbaj sukro afro samurai episode 1