perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

katalog në norvegjisht

Fjalë: katalog (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (1): katalog
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze katalog, katalog tupperware januari 2014, katalog tupperware februari 2014, katalog tupperware, katalog promosi, katalog per floke, katalog në norvegjisht, katalog në shqip
katalog në norvegjisht