perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kokë në norvegjisht

Fjalë: kokë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (4): hode, overhode, overskrift, tittel
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze kokë, kokë në norvegjisht, hode në shqip
kokë në norvegjisht