perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

komandoj në norvegjisht

Fjalë: komandoj (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (19): anføre, argumentere, bevise, demonstrere, godtgjøre, kommandere, lede, befale, beordre, by, forkynne, gjøre, innskjerpe, lage, preke, befaling, føreskriva, regel, bestille
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze komandoj, komandoj në norvegjisht, anføre në shqip
komandoj në norvegjisht