perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kopsë në norvegjisht

Fjalë: kopsë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (8): knapp, accent, aksent, betoning, brytning, dialekt, trykk, trykknapp
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze kopsë, kopsë në norvegjisht, knapp në shqip
kopsë në norvegjisht