perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

krahinë në norvegjisht

Fjalë: krahinë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (21): åker, areal, distrikt, felt, flateinnhold, landområde, omfang, område, region, strekning, trakt, vidd, egn, fylke, herred, krets, omkrets, strak, strøk, himmelstrøk, sone
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze krahinë, krahinë në norvegjisht, åker në shqip
krahinë në norvegjisht