perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kryej në norvegjisht

Fjalë: kryej (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (28): fullborda, gjøre, avsluta, avslutte, ende, full, nå, sluta, slutte, utdøra, utløpe, få, hinna, oppnå, tilegne, vinne, realisere, avløpa, avvikle, forløpe, gjennomføre, oppfylle, prestere, effektuere, eksekvere, utføre, utrette, yte
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze kryej, kryej në norvegjisht, fullborda në shqip
kryej në norvegjisht