perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kryengritës në norvegjisht

Fjalë: kryengritës (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (1): rebell
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze kryengritës, kryengritës në norvegjisht, rebell në shqip
kryengritës në norvegjisht