perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kryesor në norvegjisht

Fjalë: kryesor (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (14): general, generell, kapital, primær, prinsipiell, sentral, fond, ledende, opprinnelig, original, primitiv, elementær, grundig, livsviktig
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze kryesor, shqyrtimi kryesor, projekti kryesor, portali kryesor, libri kryesor, lajmi kryesor, kryesor në norvegjisht, general në shqip
kryesor në norvegjisht