perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kryq në norvegjisht

Fjalë: kryq (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (2): kors, kryss
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze kryq, kryqi i thyer, kryqi i kuq wikipedia, kryqi i kuq vizatime, kryqi i kuq tirane, kryqi i kuq shqiptar wikipedia, kryq në norvegjisht, kors në shqip
kryq në norvegjisht