perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kthej në norvegjisht

Fjalë: kthej (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (32): dreie, rulla, skru, slingra, sno, svinge, veive, vida, vri, kurva, rotere, rulle, snu, snurra, snurre, vende, dreining, knep, omdreining, omgang, omløp, omlopp, omsetning, revolusjon, vending, vinding, endevende, avlegge, gjengi, gulpe, løfte, returnere
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze kthej, kthej në norvegjisht, dreie në shqip
kthej në norvegjisht

Fjalë të ngjashme

ruaj hakodesh en hebreo mahidevran