perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lajmëroj në norvegjisht

Fjalë: lajmëroj (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (3): anmelde, meddele, underrette
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze lajmëroj, lajmëroj në norvegjisht, anmelde në shqip
lajmëroj në norvegjisht