perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lejoj në norvegjisht

Fjalë: lejoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (10): begå, la, oppta, tillate, samtykke, lette, muliggjøre, bevilge, godkjenne, tillita
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze lejoj, lejoj në norvegjisht, begå në shqip
lejoj në norvegjisht