perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

libër në norvegjisht

Fjalë: libër (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (2): bok, telefonkatalog
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze libër, libër për fëmijë, libër mësuesi, libër leximi, e-libër, libër në norvegjisht, bok në shqip
libër në norvegjisht