perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lidhje në norvegjisht

Fjalë: lidhje (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (33): kjede, klave, forbindelse, anslutning, forbund, forening, fuge, fusjon, kobling, konjunksjon, kontakt, ledd, sammenslutning, sammensmeltning, skarv, skjøt, spleis, samband, allianse, anknytning, band, ekteskap, fagforening, forhold, liga, relasjon, relevans, samfunn, sammenheng, selskap, sovjetunionen, union, koppel
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze lidhje, lidhje serioze, lidhje sekrete, lidhje online, lidhje martesore, lidhje librash, lidhje në norvegjisht, kjede në shqip
lidhje në norvegjisht