perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

liri në norvegjisht

Fjalë: liri (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (3): frihet, selvstendighet, uavhengighet
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze liri, liri tufit, liri shitit, liri rasha, liri ketit, liri gero, liri në norvegjisht, frihet në shqip
liri në norvegjisht