perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

luaj në norvegjisht

Fjalë: luaj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (23): leke, more, roa, spille, underholde, akt, aktstykke, dokument, handling, gjøre, arbeide, bestille, frembringe, fremstille, gjøra, jobb, lage, skylla, verka, etterkomme, innfri, oppfylle, utfylle
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze luaj, luaj tavell, luaj shak shak, luaj shah, luaj murlan, luaj me piano, luaj në norvegjisht, leke në shqip
luaj në norvegjisht