perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

luftoj në norvegjisht

Fjalë: luftoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (21): brottas, strid, græl, kiv, kiva, kivas, smågræla, stride, trette, tryta, bekjempe, fekte, kjempe, slag, slagsmål, slåss, streve, tvist, utkjempe, overvelde, streta
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze luftoj, luftoj në norvegjisht, brottas në shqip
luftoj në norvegjisht