perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

luginë në norvegjisht

Fjalë: luginë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (1): dal
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze luginë, luginë në norvegjisht, dal në shqip
luginë në norvegjisht

Fjalë të ngjashme

për ty antik skates ruaj stilo