perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lundroj në norvegjisht

Fjalë: lundroj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (3): navigere, segla, seile
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze lundroj, lundroj në norvegjisht, navigere në shqip
lundroj në norvegjisht