perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mëngjes në norvegjisht

Fjalë: mëngjes (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (5): formiddag, matiné, morgen, otta, mormon
Vlerësim:
(3.7/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze mëngjes, mëngjes pas pilulës, mëngjes i mirë, mëngjes në norvegjisht, formiddag në shqip
mëngjes në norvegjisht