perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

maçok në norvegjisht

Fjalë: maçok (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (1): hannkatt
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze maçok, maçok në norvegjisht, hannkatt në shqip
maçok në norvegjisht

Fjalë të ngjashme

vendim unifikues bark at the moon