perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

madhështor në norvegjisht

Fjalë: madhështor (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (13): briljant, glimrende, herlig, praktfull, prektig, storslått, utmerket, betydelig, diger, enorm, høy, stor, svær
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze madhështor, madhështor në norvegjisht, briljant në shqip
madhështor në norvegjisht