perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

majë në norvegjisht

Fjalë: majë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (25): nabbe, spiss, tå, topp, ende, endelse, ending, finale, hale, slut, slutning, slutt, spedts, utløp, berg, fjell, fjelltopp, gavl, høydepunkt, klimaks, klint, rygg, tind, toppunkt, pigg
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze majë, majë në norvegjisht, nabbe në shqip
majë në norvegjisht

Fjalë të ngjashme

fragment artists nivel chip