perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mallëngjim në norvegjisht

Fjalë: mallëngjim (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (6): emosjon, følelse, sinnsbevegelse, sensasjon, affekt, rørelse
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze mallëngjim, mallëngjim në norvegjisht, emosjon në shqip
mallëngjim në norvegjisht