perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

marr në norvegjisht

Fjalë: marr (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (26): få, fjerne, godta, ta, anskaffe, råka, skaffa, skaffe, frata, hente, motta, oppkreve, vie, vigde, anta, godlaga, oppta, påta, utse, gripe, befatta, besette, drive, dyrke, okkupere, sysselsette
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze marr, merrjep traktora, merrjep qen, merrjap, merr taxi, merr, marr në norvegjisht, få në shqip
marr në norvegjisht

Fjalë të ngjashme

banoj tripathy o plast llogari bankare