perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mbaj në norvegjisht

Fjalë: mbaj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (46): begripe, fange, fangst, fatte, gripe, holde, ta, bevare, holdbar, nedlegge, inneholde, bæra, bære, bort, verpe, avstive, fastholde, forsørge, lide, opprettholde, underholde, bli, forbli, la, rast, rest, ro, boning, restere, flytte, girere, overføre, uoppfordra, beholde, ernære, hålka, håndheve, hevde, livnært, påstå, innebære, inngå, omfatta, omfatte, omfavne, romme
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze mbaj, mbaj sukro, mbaj saxophone, mbaj sax, mbaj pepperdine, mbaj mend, mbaj në norvegjisht, begripe në shqip
mbaj në norvegjisht